Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Niedziela, 2021-09-19 ( Imieniny: Januarego, Konstancji)

Biuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Złotoryi - Redakcja BIP

Redakcja BIP

L.p Użytkownik Stanowisko Nr tel. wewnętrznego Adres email
1. Tomasz Saluszewski Administrator Systemów Informatycznych 336 tomasz.saluszewski@powiat-zlotoryja.pl
2. Anna Spuriak-Kulas Samodzielny referent 302 anna.spuriak-kulas@powiat-zlotoryja.pl
3. Ada Mikus Podinspektor 330 ada.mikus@powiat-zlotoryja.pl
4. Monika Lesik-Leszczewicz Podinspektor 323 monika.lesik@powiat-zlotoryja.pl
5. Kamil Goda Kierownik Wydziału Informatyzacji i Ochrony Danych 331 iod@powiat-zlotoryja.pl
6. Beata Borucka Inspektor 323 beata.szerwiel-borucka@powiat-zlotoryja.pl
7. Monika Gudz Główny Specjalista 332 monika.gudz@powiat-zlotoryja.pl
8. Aleksandra Łuniewska Główny Specjalista 317 biurorady@powiat-zlotoryja.pl
9. Łukasz Żuber Inspektor 338 lukasz.zuber@powiat-zlotoryja.pl
10. Urszula Dudzic Dyrektor ZAZ 75 713 48 90 biuro@zazswierzawa.pl
11. Marta Skraba Główny Specjalista 313 marta.skraba@powiat-zlotoryja.pl
12. Monika Danielak Główny Specjalista 313 monika.danielak@powiat-zlotoryja.pl
13. Monika Sadowska -------------- (76) 878 29 50 zlotoryja@winb.wroc.pl

Autor: Kamil Goda

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2015-03-23 12:00przez: Kamil Goda
Opublikowano:2015-03-23 00:00przez: Kamil Goda
Zmodyfikowano:2021-03-10 18:23przez: Kamil Goda
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe
Odwiedziny:4915

Rejestr zmian

  • [2021-03-10 18:23:34]Kamil GodaPoprawki redakcyjne
  • [2021-02-18 11:55:48]Kamil GodaAktualizacja
  • [2021-02-02 11:44:27]Kamil GodaAktualizacja
  • [2021-01-20 13:08:00]Kamil GodaAktualizacja
  • [2020-12-17 13:57:59]Kamil GodaAktualizacja
  • [2020-09-14 11:48:44]Kamil GodaAktualizacja listy redaktorów
  • [2019-08-07 10:48:06]Paweł SkibaAktualizacja

Banery/Logo